Ballina Knaqe Synin Demi Rose, shumë seksi me kostum maceje

Demi Rose, shumë seksi me kostum maceje

0

Me format e saj ka fituar mijëra ndjekës në Instagram dhe Demi Rose vazhdon që të tërheqë fansa të rinj në rrjetin social me foto të reja shumë provokuese.

Modelja 23-vjeçare u vesh si Gruaja Mace, me një kostum të zi të ngushtë dhe me dekolte tejet të hapur.

Më pas, ajo veshi pantallona të tejdukshme dhe recipeta rozë për foto të tjera për setin e ri.

 

Loading...