Ballina Knaqe Synin Demi Rose, bombardon me foto për Shën Valentin

Demi Rose, bombardon me foto për Shën Valentin

0
SHPERNDAJ

Demi Rose ka vazhduar që të tregojë format e saj në bikine ngjyrë vjollcë derisa ajo është bërë bionde ku ka marrë ngjyrë në Tajlandë

Ajo ka treguar gjoksin e saj gjigant derisa ka treguar fizikun e saj të bukur.

Por, Demi Rose duket se i ka hije ky transformim që ajo e bëri gjatë udhëtimit të saj në Tajlandë.

Modelja e kolme (23) nuk i vije turp për të treguar format e saj dhe gjoksin e saj bombastik që nga e enjtja.

Loading...