Ballina Lajme Dava Gjergji me revole në “shokë” i këndon Ramush Haradinajt (Video)

Dava Gjergji me revole në “shokë” i këndon Ramush Haradinajt (Video)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja e cila këndoj disa këngë të cilat dëgjohen çdo herë dhe pëlqehen shumë nga ubliku shqiptar.

Ajo tani ka sjellë një këngë të cilën ia dedikon Ramush Haradinajt, shkruan GazetaBlic.Tekstin e kësaj këngë të titulluar “O Ramush na ke me veti” e ka shkruar Gjovalin Dushaj, ndërsa muzikën M&D Studion Prishtinë.

Loading...