Ballina Lajme Dasma shqiptare me vetura luksoze që po habit Belgjikën

Dasma shqiptare me vetura luksoze që po habit Belgjikën

0

Zakonisht mërgimtarët gjatë sezonit të verët bëjnë dasmat në vendlindje, por një familje shqiptare nuk ka pritur fare pushimet për këtë.

Një dasëm shqiptare me shumë vetura e daulle, është bërë këto ditë në Belgjikë, shkruan Magazina.al

Në video shihet se dasma është bërë sipas traditës shqiptare me krushqë e flamur kombëtar dhe shumë vetura luksoze./Magazina.al/

Për më shumë shihni pamjet:

Loading...