Ballina Knaqe Synin Dafina Zeqiri shkëlqen në pozimin e disa fotografive për revistën “NR”

Dafina Zeqiri shkëlqen në pozimin e disa fotografive për revistën “NR”

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri ka zhvilluar një intervistë për prestigjiozen “NR”, si dhe ka realizuar disa fotografi të mrekullueshme për këtë revistë, transmeton Zeri.info.

Dafina ishte veshur me mjaftë elegancë dhe fotografit i ka realizuar me ngjyra bardh e zi që e bëjnë të duket e mrekullueshme dhe mjaftë tërheqëse, ndërsa këto fotografi i ka shpërndar edhe në rrjetin e saj social Instagram.

Image

Kujtojmë që këngë e fundit e Dafina Zeqirit ishte ‘Told Ya’ e cila ka arritur mbi 2 milionë klikime në yotube.

Image

Image
Loading...