Ballina M'THE T'THASH Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjari, do ju shohin sytë mrekulli

Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjari, do ju shohin sytë mrekulli

0
SHPERNDAJ

Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet më të shtrenjta. 

Tashmë ajo ishte në krye të listës, si nëna e re me format trupore më sexy. Zaimina dhe vajza e saj Khloe ndajnë shumë kohë së bashku .

Në postimet e saj të fundit Zai ka treguar një pjesë të vilës së saj. Dy vajzat bukuroshe të shtëpisë kanë zgjedhur të relaksohen më pishinën e vilës së tyre.

Loading...