Ballina M'THE T'THASH Blendi Fevziu dhe bashkëshortja para 20 vitesh, ja si dukej çifti (Foto)

Blendi Fevziu dhe bashkëshortja para 20 vitesh, ja si dukej çifti (Foto)

0
SHPERNDAJ

Në sezonin e ri të ‘Opinion’moderatori do të sjellë momentet më pikante të 20 viteve në ekran.

Blendi ka postuar në Instagramin e tij një foto nga vizita e parë e Sali Berishës në TvKlan. Në foto duket dhe bashkëshortja e moderatorit të njohur.

‘20 Nentor 1998. Ardhja e pare e Sali Berishes ne Tv Klan. #20vjetopinion Takimi ne 7 Shtator.’-shkruan Blendi në postimin e tij.

Duket se vitet kanë sjellë shumë ndryshime për çiftin dhe gjithmonë për mirë.Ndërsa për ish kryeministrin Berisha duket se koha nuk ec, ai mbetet gjithmonë i njëjti. Magazina.al

Loading...