Ballina M'THE T'THASH Big Mama mbledh paratë me fshesë pas koncertit (Foto)

Big Mama mbledh paratë me fshesë pas koncertit (Foto)

0
SHPERNDAJ

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar. Edhe pse kohët e fundit nuk ka publikuar këngë të re, ajo është e angazhuar nëpër dasma dhe festa familjare të ndryshme.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka zhvilluar një koncert për shqiptarët që jetojnë atje.

Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga Big Mama ata ka kanë habitur të gjithëve.
Në to shfaqet këngëtarja shqiptare i që fshin me fshesë lekët që janë mbledhur atje.

Loading...