Ballina Lajme Befason Qumili: Adelina Ismaili dhe Bleona Qereti nuk dinë të këndojnë

Befason Qumili: Adelina Ismaili dhe Bleona Qereti nuk dinë të këndojnë

0

Aktori dhe humoristi i njohur për publikun si ‘Qumili’, ka befasuar me një deklaratë për Adelina Ismailin dhe Bleona Qeretin.

Aktori Sevdai Radogoshi në emisionin #gjesi në T7, ndër tjerash ka folur edhe për bashkëpunëtorët e tij të vjetër, perfshirë këtu edhe këngëtaret Adelina Ismajli e Bleona Qerreti.

Ai u shpreh se për dallim nga muzika, në aktrim janë shumë të zonja.

“Kur e kam thirr Adelinën me lujt u kanë e re edhe m’thojke, axha Sevdai unë nuk di me lujt: unë i thojsha, jo zemra jem ti me këndu nuk din se me lujt din shumë mirë. Ashtu i kam thanë edhe Bleona Qerretit”, tha treguar aktori Radogoshi.

Loading...