Ballina Knaqe Synin Bebe Rexha publikon foto vetëm në të brendshme, tregon si duket një...

Bebe Rexha publikon foto vetëm në të brendshme, tregon si duket një femër pa photoshop

0

Bebe Rexha është e njohur jo vetëm për shkak të këngëe të saj, por dhe mesazheve që jep.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar një foto me të brendshme, duke treguar se si duket një femër pa përdorur fotoshop.

“Ndoshta duhet t’i bëja ‘photoshop’ barkut që të dukej i sheshtë.

Këmbët e mia që të dukeshin më të holla.

Ndoshta duhet të bëja veten më të gjatë dhe të rregulloja këmbët, por nuk e bëra.

Shoqëria të bën të ndryshosh.

Ja si duket një grua pa ‘photoshop’ në ‘Instagram’”, shkruan ajo.

Postimi i saj është bërë viral dhe ka marrë shumë mbështetje.

Loading...