Ballina Knaqe Synin Beatrix Ramosaj paraqitet me stil, duket shumë tërheqëse

Beatrix Ramosaj paraqitet me stil, duket shumë tërheqëse

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Beatrix Ramosaj e njohur për zërin e saj të ëmbël dhe për këngët me shumë emocion.

Përveç këtyre ajo është e njohur edhe për fotografitë ku paraqet format bombastike të saj, transmeton Indeksonline.

Në fotografinë e fundit përveç formave, këngëtarja është paraqitur me mjaft stil. Ajo shihet me një fustan të bardh që e bënte të dukej shumë atraktive.

Nga karriera muzikore këngëtarja së fundmi publikoj këngën “Get High” që ishte në bashkëpunim me Alban Ramosajn.

Loading...