Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

50105 POSTS 0 COMMENTS

E pabesueshme, ja që sa kohë deputeti Fisnik Ismali nuk ka...

Edhe pse zëri i tij gjatë mandatit si deputet nuk është dëgjuar shumë, ai është një ndër deputetët më aktivë në rrjetet sociale. Me angazhimin...

Dua Lipa s’ka të ndalur, ja cili është suksesi i radhës...

Këngëtarja e re e cila si duket po ndriçon çdo ditë e më shumë, ka arritur suksesin e radhës. Këngëtarja me origjinë kosovare Dua Lipa,...

Kim Kardashian thyen Apple!

Kim K e bëri sërish, pasi theu internetin, këtë herë ishte radha e App Store të Apple . Kim publikoi programin e saj të fundit...

Gold Ag: Nuk e kam puthur Ilir Dedën

Gold Ag përpos që është aktual me këngët e tij , shpesh qëndron në qendër të vëmendjes edhe për shkak të mendimeve pikante. Reperi i...

Adelina Tahiri: Jam shqiptare, kam moral (Video)

Adelina Tahiri ka folur për thashethemet dhe lajmet rreth jetës së saj private. Këngëtarja në TV21 ka thënë se tashmë është bërë rutinë të shkruhet...

Ish presidenti kroat me veshje kombëtare shqiptare (Foto)

Ish presidenti i Kroacisë, Stipe Mesiç, i cili gjithmonë është i njohur për simpatinë ndaj shqiptarëve, edhe pse tashme ka përfunduar mandatin si president...

Ja çka fiton Miss Universe pas këtij titulli?

Interneti u ekzaltua kur Steve Harvey, nikoqiri i mbrëmjes në Miss Universe, e kurorëzoi vajzën e gabuar. Shumë u ndjenë keq për Mis Kolumbinë,...

Clinton sërish shtatzënë

Chelsea Clinton do të bëhet sërish nënë. Vajza e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton dhe ish-sekretares amerikane të shtetit, Hillary Clinton ka bërë të ditur se...

Elvana dhe Flori do ta presin vitin e ri bashkë (Foto)

Dy nga këngëarët më të njohur shqiptar Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi, natën e ndërrimit të vitit do ta kalojnë bashkë në Tiranë. Elvana dhe...

Asnjë pamje intime nuk u gjet në Instagramin e Elvana Gjatës

Katër adoleshentë nga Librazhdi i Shqipërisë, adhurues të Elvana Gjatës, morën plotsisht në kontroll jetën e saj virtuale për 3 ditë. Fiksimi për idhullin...