Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

49022 POSTS 0 COMMENTS

Pse po shkon Flori Mumajesi në Zvicër? (Foto)

Mesa duket gjendja e tij shëndetsore është përmirësuar dukshëm. Pas skandalit në festivalin ‘Kënga Magjike’ me Stinen, duket se Flori e ka marrë veten. Ai do...

Kallashi, krejt vrima-vrima (Foto)

Donjeta Kosumi- Kallashi jo rrallë ekspozon të pasmet. Këtë herë ajo ka ardhur me një palë pantallona krejt të shqyera. Mos ndoshta janë carë ato...

Geti çmend Marinën, i blen super veturë?

U përfol shumë për lidhjen e Getoar Selimit me prezantuesen nga Shqipëria MarinaVjollca, por asnjëherë asnjëri nga të dy nuk e ka konfirmuar këtë...

Donika Kadaj–Bujupi kthehet në shtëpi (Foto)

Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi sot i është zëvendësuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh me arrest shtëpiak. Ajo para pak çastesh është kthyer në...

Martohen Blero dhe Afrona (Foto)

Një fotografi interesante e Bleros sapo është postuar. Afrona Dika ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram, ku shihet Blero dhe dora e saj me...

Katër kunatat e lumtura Haradinaj (Foto)

Thonë dy kunata nuk mund ti bësh bashkë. Por, kjo duket se nuk vlen për nuset e familjes Haradinaj. Madje, jo dy, por të katër...

Rovenës i duket vetja sexy (Foto)

Ditë më parë u fol shumë për lëvizjet provokuese që kishte bërë gjatë xhirimit të këngës “Fati im” bashkë me Shpat Kasapin. Rovena Stefa, prap...

Deputetja e opozitës, lirohet nga paraburgimi

Deputetes së AAK-së, Donika Kadaj-Bujupit i është zëvendësuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh me arrest shtëpiak, merr vesh Koha.net. Gjykata Supreme e Kosovës ka...

Kida ndryshon pamjen, ja si duket (Foto)

Pasi ka publikuar projektin e saj të ri “Ski ide”, Kida ka vendosur të ndryshoj pamjen. Ajo sot ka publikuar një fotografi në instagram,ku shihet...

Eliza Hoxha prezanton më të dashurin e saj (Foto)

Këngëtarja Eliza Hoxha ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor. Ajo më shumë i është përkushtuar profesionit të saj arkitekturës,...