Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

48255 POSTS 0 COMMENTS

Bashkpunimi i radhës, Remizie Osmani dhe Kida? (Foto)

        Të dyja këngëtaret njihen për duetet e shumta që kanë me kolegët e tyre, por që të dyja këndojnë stile të ndryshme të muzikës. Një...

Ja si dukeshin në programin festiv të vitit ‘93, Sabria, Sinani,...

Vitet kanë kaluar e bashkë me to edhe këngëtarët kanë ndryshuar shumë, disa prej tyre nuk mund as t’i dalloni. Po flasim për një kohë...

Foto e rrallë e Shkurte Fejzës (Foto)

Kjo foto, tek shihet Shkurta me Hajrushin me dy shokët, njëri Faruk Tasholli , të cilin e njohim si gazetar e tekst shkrues i...

Beatrix “provokon” përsëri Encën (Foto)

Si duket “lufta” mes Beatrix Ramosaj dhe Enca Haxhiut do të vazhdojë. Pasi kanë thumbuar dje me njëra-tjetërën, Beatrix dhe Enca si duket do të...

Modelja rrëfehet: Si bëra seks treshe me Justin Bieber

Modelja Laura Carter ka treguar për “The Sun” se si loja “të vërtetën ose guxo” përfundoi në seks treshe me këngëtarin Justin Bieber. Laura...

Arrestohet deputeti i opozitës

Policia e Kosovës sot në mëngjes ka arrestuar deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Ismajl Kurteshi. Ai dyshohet se ka hedhur gaz lotsjellës në një nga...

A po martohet Aurela Hoxha ?

Aurela Hoxha befason gjithmonë. Pas divorcit ajo vjen me një foto tejet provokuese për masën. Aurela ka pozuar para një pasqyre me fustan të bardhë....

Ku i zuri mëngjesi Gold Ag dhe Noizyn? (Foto)

Mëngjesi i së hënës i zuri bashk dy reperet shqiptar, Gold Ag dhe Noizy. Dy këngëtarë shumë të suksseshëm në estradën tonë, janë fotografuar së...

Ja sa është rritur vajze e Fjolla Morinës (Foto)

Lindja e vajzës së dytë ka bërë që Fjolla Morina të mos jetë shumë prezente në skenë. Ajo pothuajse gjithë kohën ja kushton vajzës së...

10 për qind e shqiptarëve të varur nga alkooli

Sipas OBSH-së 6% e popullsisë në botë ka varësi nga alkooli. Në Shqipëri, thuajse 10% e popullatës ka probleme deri psikike, si pasojë e pirjes...