Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

47387 POSTS 0 COMMENTS

Zyrtarë të kabinetit të Vuçiqit dhe deputetë të Listës Serbe dëgjojnë...

Shefi i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, nuk dëgjon vetëm muzikë serbe. Ai, në një video të bërë nga...

Kosova aplikon për pjesëmarrje në Eurovision 2016

Kosova pritet të bëhet shteti i 44-t pjesëmarrës në festivalin evropian “Eurovision” për vitin 2016. Radiotelevizioni i Kosovës (RTK), ka bërë të ditur se në...

Këtë javë n’Kosovë Show vjen me 2 TON (Video)

Reperi ferizajas, 2 TON ishte mysafir i emisionit të drejtuar nga Shpetim Desku. Për me tepër ndiqeni Promon... https://www.youtube.com/watch?v=7xDaAf6DlMU

Ku po i feston Krishtlindjet Angela Martini? (Foto)

Është shumë sensuale dhe nuk lë vend për të mos e treguar këtë. Modelja nga Shkodra, Angela Martini, e cila është bërë e njohur...

Ledina Çelo ka një dilemë, kërkon këshillën tuaj (Foto)

Këngëtarja Ledina Çelo ka një dilemë dhe për këtë ajo ka kërkuar edhe këshillën e fansave të saj. Këngëtarja shqiptare përmes një fotografie të publikuar...

Meshkujt që ndihmojnë në punët e shtëpisë mashtrojnë më shumë

Një studim i fundit amerikan ka kërkuar për të hetuar se si shuma e parave të fituara ndikon nëse bashkëshortët mashtrojnë partnerin e tyre. Studim...

Reperi 50 Cent mahnitet me zërin e këngëtares shqiptare (Video)

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi pritet të marrë pjesë në “American Idol” që fillon nga muaji janar i vitit 2016. Ajo së fundmi ka realizuar një...

Kështu janë dukur motrat Kardashian para 29 vjetëve (FOTO)

Kim Kardashian kthehet prapa në kohë. Kim Kardashian ka postuar një fotografi të vitit 1986 në Instagramin e saj. Aty ajo shihet me motrat e saj...

Liberta seksi për fundvit (Foto)

Prezantuesja Liberta Spahiu është shfaqur mjaft seksi para paraqitjes së saj të fundit për këtë vit. Ajo ka paralajmëruar emisionin e saj të fundit për...

Elvana, ha ushqim rrugëve të Nju Jorkut (Foto)

Festat e fundvitit i kanë dërguar këngëtarët shqiptar "në fund të botës”, ata janë shprendarë në vende të ndryshme nëpër botë ku ka shqiptar...