Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

48374 POSTS 0 COMMENTS

Deputetët e PDK-së solemn për seancën solemne (Foto)

Deputetët e PDK-së tashmë janë bërë gati për seancën solemnte të betimit të presidentit Hashim Thaçi. Ata duken më veshje më solemne se zakonisht, duke...

Era po knaqet në Londër me producentët botërorë (Foto)

Era Istrefi dihet se tash e sa kohë po qëndron në Londër ku po punon për tregun ndërkombëtar. Bukuroshja po poston imazhe nga kryeqyteti britanik...

Ja si këndonte Korab Jetishi para 14 viteve (Video)

Këngëtari Korab Jetishi, kishte nisur karrierën e tij që në kohën e fëmijërisë. Ai kishte disa këngë për fëmijë, ndërsa ishte paraqitur edhe në festivalin...

Sot betohet presidenti i ri

Seanca solemne për betimin e Hashim Thaçit për president të vendit do të zhvillohet pa praninë e deputetëve të subjekteve opozitare. Ata thonë se...

Planeti misterioz që mund të shfarosë Tokën…këtë muaj

Një planet i mistershëm që shfarosi jetën në Tokë miliona vite më parë rrezikon të bëjë të njëjtën gjë…brenda një muaji. Daniel Whitmire është profesor...

Adelina Emini, kafen e mëngjesit me prindërit (Foto)

Këngëtarja Adelina Emini ka nisur ditën me një kafe të shoqëruar nga prindërit e saj. Adelina, në mëngjesin e sotëm ka pubikuar një fotografi në...

“Dreqi” i Encës publikohet nesër

Enca kishte paralajmëruar që këngën e saj të re “Dreq”, ta publikoj në mars, por si duket ajo nuk arriti që ta përfundoi gjithë...

Adelina dhe Shpati kapen mat në krahët e njëri-tjetrit (Foto)

Qysh prej kohës kur Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj ishin në një lidhje, shoqja më e mirë e çiftit ishte Adelina Tahiri. Pasi çifti u...

“Bali Beu” në Aeroportin e Prishtinës: Jam i lumtur që ndodhem...

Aktori Burak Özçivit, i njohur me rolin e tij tek "Sulltani i madhërishëm" si "Bali Beu", ka bërë një deklaratë skandaloze në Aeroport të...

Horoskopi sot

Lexo shenjen tende Dashi Marrëdhënia ne çift ka për te qene e jashtëzakonshme sot. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa mosmarrëveshje te kohëve te fundit...