Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

46283 POSTS 0 COMMENTS

Ledina Çelo ka një dilemë, kërkon këshillën tuaj (Foto)

Këngëtarja Ledina Çelo ka një dilemë dhe për këtë ajo ka kërkuar edhe këshillën e fansave të saj. Këngëtarja shqiptare përmes një fotografie të publikuar...

Meshkujt që ndihmojnë në punët e shtëpisë mashtrojnë më shumë

Një studim i fundit amerikan ka kërkuar për të hetuar se si shuma e parave të fituara ndikon nëse bashkëshortët mashtrojnë partnerin e tyre. Studim...

Reperi 50 Cent mahnitet me zërin e këngëtares shqiptare (Video)

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi pritet të marrë pjesë në “American Idol” që fillon nga muaji janar i vitit 2016. Ajo së fundmi ka realizuar një...

Kështu janë dukur motrat Kardashian para 29 vjetëve (FOTO)

Kim Kardashian kthehet prapa në kohë. Kim Kardashian ka postuar një fotografi të vitit 1986 në Instagramin e saj. Aty ajo shihet me motrat e saj...

Liberta seksi për fundvit (Foto)

Prezantuesja Liberta Spahiu është shfaqur mjaft seksi para paraqitjes së saj të fundit për këtë vit. Ajo ka paralajmëruar emisionin e saj të fundit për...

Elvana, ha ushqim rrugëve të Nju Jorkut (Foto)

Festat e fundvitit i kanë dërguar këngëtarët shqiptar "në fund të botës”, ata janë shprendarë në vende të ndryshme nëpër botë ku ka shqiptar...

Kjo është dhurata që Anjeza ja bëri vetes (Foto)

Dhuratat për veten janë shtuar kohët e fundit, kështu edhe këngëtarja Anjeza Shahini i ka bërë vetës një dhuratë. Këngëtarja e cila ka kohë që...

Ujkani prezanton të fejuarën (Foto)

Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës Samir Ujkani, ka zbuluar të fejuarën e tij, Efnan Jusufi. Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale e shfaqin atë me...

Ky është lazdrani i Teutës (Foto)

 Aktorja Teuta Krasniqi, ka postuar sot një fotografi me një nga kafshët më të dashura për të. Teuta dhe vajza e saj Tara pëlqejnë shumë...

A e njihni këtë këngëtar (Foto)

Naim Abazi jo gjithmonë ishte pa flokë. Këngëtari dhe showmeni shqiptar dikur dukej ndryshe, e këtë e dinë ata që e kanë ndjekur prej vitesh...