Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

50081 POSTS 0 COMMENTS

Elia Zaharia martesë me fustan të dizajnuar nga kreatorja dhe shoqëruese...

Kosova në dasmën mbretërore.  Dasma më e madhe në kohët e fundit tek shqiptarët do të zhvillohet më 8 tetor të këtij viti, e janë...

Rrezikoi me bikini i veshi dy numra më të vogël (Foto...

Ferne McCann u sigurua që e gjithë vëmendja të përqëndrohej tek ajo kur u shfaq në një plazh në Mykonos gjatë pushimeve që po...

Bali Bej e ‘harron’ të dashurën, në krah me një femër...

Aktori turk Burak Ozcivit tashmë i njohur për publikun shqiptar që nga seriali “Kara Sevda”, dhe në rolin e "bali Bej" ka kohë që...

Saimir Pirgu duet me Rita Orën për Nënë Terezën në Vatikan

Shenjtërimi i Nënë Terezës më 4 shtator nga Papa Françesku mbledh në Romë, yjet shqiptare të skenës ndërkombëtare të artit. Një koncert mbahet të...

Olta me të pasmet gjigante i troket dikujt në derë (FOTO)

Aktorja seksi, Olta Gixhari njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale. Ajo se fundmi...

Ndryshim drastik. Çka po ndodh me Bertan Asllanin?! (Foto)

Ka kohë që nuk është më prezent në skenën muzikore. Bertan Asllani i cili kohëve të fundt është përkushtuar në fushën e aktrimit, ka habitur...

Vështirësohet situata në Shëngjin (Video)

Ende nuk është vënë nën kontroll situata e zjarreve në Shëngjin. Erërat e forta dhe terreni i vështirë po vështirësojnë punën e zjarrfikësve, ndërsa...

Kështu duket sot djali më i shëndoshë në botë (Foto+Video)

Arya Permana kishte fituar epitetin si ‘djali më i trashë në botë’, kjo për shkak të peshës ekstreme të trupit. Ai kishte arritur në një...

Ja çka ndodh nëse i lani flokët me Coca Cola! (Video)

Flokë të buta dhe të ndritshme brenda 10 minutave me Coca Cola?! Në rrjetet sociale si Facebook, Twitter dhe Youtube ky lajm është duke bërë...

Reperi shqiptar tregon milionat (Foto)

Këtë herë vërtet ka habitur me publikimin e tij në rrjetet sociale. Reperi shqiptar i cili njihet edhe si më problematiku, ka habitur me videon...