Ballina Autorët Posts by Magazina.al

Magazina.al

27760 POSTS 0 COMMENTS

E mbani teshtimën? Ja nga çfarë rrezikoheni

Nëse jeni gati duke teshtitur, edhe nëse jeni në një vend të qetë, mjekët rekomandojnë që ta nxirrni teshtimën. Një 34-vjeçar nga Britania, emri i...

Modelja më seksi ruse? Mbani larg gruan kur të shikoni atë

Ajo është 24 vjeçe dhe mahnit me format trupore. Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse   Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/modelja-me-seksi-ruse-mbani-larg-gruan-kur-te-shikoni-ate-489477/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Veliu: Udhëheqja aktuale e ka izoluar Kosovën!

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, duke folur në përvjetorin e 12 të vdekjes së Ibrahim Rugovës, ka hedhur akuza të ashpra në drejtin të...

Ja kur publikohet projekti i ri nga Capital T

Reperi Capital T është njëri ndër artistët më aktiv të skenës muzikore shqiptare. Ashtu siç e përfundoi vitin 2017 me të njëjtin ritëm e filloi...

Thaçi: Sot është një ditë e veçantë për Kosovën

Presidenti i Kosovës, Hashin Thaçi, ka bërë homazhe pranë varrit të ish-presidentit Ibrahim Rugova, me rastin e 12 vjetorit të vdekjes së tij. Ai tha...

Politikanëve serbë rreth vrasjes së Oliver Ivanoviqit

Pak orë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, bashkëpunëtorët e tij dhe politikanë serbë në Kosovë dhe Beograd përjashtonin opsionin që prapa vrasjes qëndrojnë shqiptarët....

Haxhiu dha voton, kjo është porosia e saj për Kurtin! (Foto)

Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu përmes rrjetit të saj në Facebook ka bërë të ditur se ka votuar Albin Kurtin për kryetar partie. Haxhiu ka...

Befason këngëtari i njohur, zbulon se është fejuar në ‘fshehtësi’

Është njëri nga artistët më me emër në tregun e huaj.Ed Sheeran arrin që ta mbajë mirë larg vëmendjes së medieve jetën e tij...

Mirënjohës për Presidentin historik Ibrahim Rugova

Me rastin e 12-të vjetorit të vdekjes së Presidentit të parë të Kosovës, Ibrahim Rugova, drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryeministri Ramush...

Fatmir Sejdiu i vetëm tek varri i Rugovës: Ai e donte...

Në dymbëdhjetë vjetorin e vdekjes së ish-presidentit dhe ish-kryetarit të LDK-së, Ibrahim Rugova, ish-presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, vendosi kurorë lulesh dhe...