Ballina M'THE T'THASH Arta Bajrami feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo

Arta Bajrami feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Arta Bajrami sot (9 janar) feston ditëlindjen.

Këngëtarja Arta Bajrami sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.Kjo pasi ajo e ka ditëlindjen dhe i ka mbushur plot 39 vite jetë. Ajo ndër vite ka arritur të jetë e suksesshme me publikimin e projekteve muzikore.

Ndërsa ani pse tregut muzikor shqiptar i janë shtuar një numër i madh i këngëtareve të reja, secila më e talentuar se tjetra, Arta ka arritur ta ruaj origjinalitetin dhe t’i rezistoi kohës.

Sot në 39 vjetorin e saj ajo po vazhdon të njëjtat suksese si edhe në fillimet e karrierës në mos më shumë.

Loading...