Horoskopi ditor, e Martë 14 Maj 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë...

Horoskopi ditor, e Hënë 13 Maj 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Fillimi...

Gjenden 3 mijë monedha, kjo është vlera e tyre sot

Dy persona kanë gjetur një grumbull monedhash të lashta në Britaninë e Madhe. Mësohet se dy personat i kanë gjetur monedhat brenda një qypi qeramike,...

Shkencëtarët: Putheni partnerin çdo ditë dhe jetoni më gjatë

Një puthje në ditë mban mjekun larg – ndonëse kjo mund të tingëllojë si ekzagjerim, me të vërtetë është e vërtetë. Përveç se mund të...

Publikohet kënga e Shyhretes me renë e saj, Leartën

hyhrete Behluli dhe Learta kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Ka disa ditë që po lajmërohet kënga që ka bërë bashkë vjehrrën dhe renë më të...

Horoskopi ditor, e Enjte 2 Maj 2019

Dashi Do të jetë një ditë pozitive në çdo drejtim, por sidomos në sferën sentimentale. Mërkuri dhe Venusi do të jenë në favorin tuaj, ndaj...

Horoskopi, e martë 30 prill 2019

Dashi Dashura: Një ditë e mrekullueshme për dashurinë, nuk mund të presësh që të jesh në krahët e të dashurit/ës tend/e. Gjithashtu do të jeni...

Horoskopi ditor, e Hënë 29 Prill 2019

Dashi          Dashuria: Ndikimet planetare të sotme do të tentojnë të ngatërrojnë idetë e të lindurve në shenjën e Dashit. Do të jetë e vështirë të...

Horoskopi ditor, e Premte 26 Prill 2019

Dashi Yjet do të kenë ndikim mjaft të favorshëm për të lindurit e kësaj shenje, ku parashikohen një sërë mundësish në sferën profesionale dhe atë...

Horoskopi, e enjte 25 prill 2019

Dashi Gjatë kësaj të enjteje mund të ndiheni nën presion. Është një periudhë e cila do ju bëjë që të ndiheni të tensionuar për shkak...