Argëtim

Anija ushtarake fundoset në oqean, çfarë kapën kamerat brenda saj do...

Publikohen pamjet ku shihet një anije ushtarake duke u fundosur, mirëpo ajo çfarë ndodh më pas është e pabesueshme. Shikojeni videon për më shumë: https://www.youtube.com/watch?v=iFQAQQlwKmw

Kjo eshte forma qesharake qe Moleri, uron gruan per ditelindje (Foto)

Aktori i humorit Shpëtim Desku “Moleri”, pak minua më parë ka nda një foto me ndjekësit e tij në facebook, ku shihet me gruan...

Risi në Instagram (Foto)

Instagram ka filluar t’i turbullojë “përmbajtjet e ndjeshme” edhe nëse ato iu përmbahen rregullave të kompanisë për përmbajtjet ofenduese. Instagram tani bllokon përmbajtjet pornografike dhe...

Njihuni me taksisten më të re në Prishtinë (Video)

Luljeta Syla, që të gjithë e njohin si Luli, ka filluar punën si taksiste që një muaj. “Ideja ka qenë e imja, por më kanë...

Shqiptari tregon se sa para fiton nga YouTube (Video)

Një shqiptar që posedon kanalin ‘GameKosTV’ në YouTube, ka treguar të vërtetën e fitimeve nga ky rrjet social. GameKosTV është një kanal me më shumë...

Ky ishte celulari më i shitur gjatë vitit 2016

Celulari iPhone 6S i Apple ishte celulari më i shitur në botë vitin e kaluar, duke mposhtur kështu rivalët si modelet S7 të Samsung,...

5 fakte që nuk i keni ditur për VW Golf (Foto)

Volkswagen është bërë i njohur në mbarë botën fillimisht me brendin e famshëm Volkswagen Beetle apo VW Bug. Golf erdhi si version me motorin...

Ja si duket Kerimani e ‘Fate të kryqëzuara’ në jetën e...

Seriali ‘Fate të kryeqëzuara’ është njëra ndër seritë më të pëlqyera dhe më të shikuara të momentit. Aktorja Nursel Kose apo siç njihet në...

Zuckerberg, ndonëse miliarder punonë më shumë se 40 orë në javë

Facebook shpeshherë është cilësuar si një nga kompanitë më të mira për të punuar në botën e industrisë teknologjike. Të brendëshmit e kompanisë marrin 25.000...

Së shpejti do të bëhet realitet karikimi telefon me telefon

Dy kompanitë gjigande të celularëve Smsung dhe Apple kanë hedhur idenë se mund të sjellin karikim me wireless në smartfonët e ardhshëm. Por mesa duket...