Argëtim

Ja çfarë është dashuria për ju sipas shenjës së horoskopit

Cfarë është dashuria? Për disa njerëz, dashuria është eksitim dhe aventurë dhe pasion pa fund. Për të tjerët, dashuria është thjesht gjetja e dikujt që...

94-vjeçari ndërton pishinë për fëmijët e lagjes që të mos ndihet...

Kur zonja Evy Davison u nda nga jeta në moshën 66-vjeçare, Keith Davison burri i saj tashmë 94-vjeçar, nuk mund t’i bënte ballë vetmisë. “Nuk...

I kthen portofolin e humbur me 1400 euro, e pabesueshme çfarë...

Ditën e djeshme, një djalë gjeti në një nga plazhet e Sarandës një portofol të mbushur me para dhe bëri ç’bëri, ia dorëzoi të...

Ky çift ka 13 djem, por nuk dorëzohen deri të vjen...

Ky çift nga Brazili kohët e fundit festoi lindjen e djalit në familje. Ky i porsalindur shënon fëmijën e trembëdhjetë të çiftit, dhe çuditërisht, ata...

Ja çfarë thotë Horoskopi për ju sot

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 19 gusht 2017 Dashi Do luani shumë me ndjenjat e atij që keni në krah sot dhe kjo pa...

Lajmërohet mashkulli që ia theu zemrën te ETC-ja vajzës nga diaspora...

Mesazhi i vajzës nga diaspora i publikuar dje në Indeksonline ka bërë bujë  në rrjetet sociale. Një vajzë me identitet anonim kishte bërë kërkesë që...

Nuk do ta besoni çfarë zbulon Instagram rreth jush prej fotove...

Publikimet në rrjetet shoqërore mund të zbulojnë shumë për jetën e përdoruesve. Hulumtimi për lidhjen e fotografive të postuara në Instagram dhe depresionit tregon se...

Horoskopi, e Premte 18 Gusht 2017

Dashi  Mosmarrëveshjet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Mos vazhdoni më tepër me kokëfortësinë tuaj sepse...

Nuk i kishte prerë flokët me vite, flokarët e ndryshojnë totalisht...

Holly jeton në Destin, Florida, dhe ende nuk ka mbushur 30 vjet. Ajo nuk kishte shkuar në floktore me vite të tëra, pasi ajo i...

A e keni vërejtur këtë ndryshim në Facebook? (Foto)

Facebook sot ka filluar të azhurnoj platformën e tij ueb dhe aplikacionet mobile me dizajnin e ri. Mirupafshim katrorë, tani e kanë radhën rrathët. Facebook...