Ballina M'THE T'THASH Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

0
SHPERNDAJ

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo shihet shumë provokuese dhe seksi.
Me grimin perfekt dhe pamjen po ashtu, Anxhelina mahnitë./Indeksonline/

Loading...