Ballina Knaqe Synin Anxhela Peristeri shfaq linjat trupore për ata që e kritikuan (Foto)

Anxhela Peristeri shfaq linjat trupore për ata që e kritikuan (Foto)

0
SHPERNDAJ

Nuk mbetet pas këngëtareve të tjera sa i përket komenteve. Madje Anxhela Peristeri kohëve të fundit mori kritika të shumta sa i përket peshës së saj.


Por fituesja e edicionit të fundit të “Këngës Magjike” ka ardhur me një set fotografik në të cilën ajo shfaq trupin e saj e që po duket tejet në formë.
Ndryshe Anxhela ditë më parë në një emision shqiptar deklaroi se jeton me prindërit dhe nuk e ka në plan martesën.

Loading...