Ballina Intervista Albërie Hadërgjonaj: Dua burrë si të Emina Çunmulajt

Albërie Hadërgjonaj: Dua burrë si të Emina Çunmulajt

0
SHPERNDAJ

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe ndërkohë që “kthejmë kokën” pas për të parë se çfarë kemi arritur mendojmë edhe për qëllimet e Vitit të Ri.

Kjo ka ndodhur edhe në emisionin “Xing me Ermalin”.

Moderatori iu kërkoi të ftuarve të tij të tregonin publikisht zotimet për 2019-ën.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ishte e para që tha zotimet për Vitin e Ri dhe një ndër to ishte që të gjejë një burrë si ai i modeles Emina Çunmulaj.

Ermal Mamaqi: Albërie cilat janë zotimet që ke ti për 2019-ën? Kujdes se po të shikon familja, fansat.

Albërie Hadërgjonaj: Zotohem se në vitin 2019 nuk do të ndryshoj si njeri, do jem e çiltër. Ndoshta është një zë edhe për gratë, vajzat dhe nënat që të mos kenë frikë dhe ta përballojnë jetën ashtu siç iu vjen.

Loading...