Ballina M'THE T'THASH Aktori me origjinë shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore!

Aktori me origjinë shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore!

0
SHPERNDAJ

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman është bërë së fundmi një ndër personazhet më të përfolur të momentit, i cili po çmend Turqinë dhe femrat lënë kokën pas tij.

Gjithashtu ai është cilësuar nga revista turke ‘GQ’ si një ndër meshkujt me seksi të vitit 2018.

Mirëpo në fund të vitit 2018 aktori shumë i dashur edhe për publikun shqiptar i është nënshtruar një ndërhyrje kirugjikale, si pasojë e problemeve që kishte me shëndetin.

Me anë të një postimi në Twitter, ai falenderoi fansat që ishin shqetësuar për të, ndërsa theksoi se prej kohësh ka pasur shqetësime me shikimin.

‘Për një kohë të gjatë kam pasur shqetësime me shikimin. Unë i kam operuar sytë tri ditë para Vitit të Ri. Do të shoh turbullt edhe në dy javët e ardhshme. Ju falënderoj që jeni shqetësuar për shëndetin tim”, shkroi aktori.

Loading...