Ballina Lajme Aksident mes dy veturave në Prishtinë, shkelen edhe dy këmbësorë (Foto)

Aksident mes dy veturave në Prishtinë, shkelen edhe dy këmbësorë (Foto)

0
SHPERNDAJ
Rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, më konkretisht në lagjen “Dardania”.

Për pasojë lëndime trupore kanë marrë dy këmbësorë, transmeton Indeksonline.

Të përfshira në aksident kanë qenë dy vetura, një “Golf 5”, si dhe një “Audi”, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë Policia e Kosovës.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

   

Loading...