Ballina Lajme Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

0
SHPERNDAJ

Në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturash.

Si pasojë e këtij aksidenti dyshohet se ka edhe persona të lënduar, shkruan Gazeta Express

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ku dëmet e veturave të aksidentuara duket të jenë të mëdha.

Sipas dëshimtarëve që ndodheshin në vendin e ngjarjes në kohën e aksidentit, ka edhe persona të lënduar.

Foto dhe video nga vendi i ngjarjes:

Loading...