Ballina Knaqe Synin Afrona Dika e tepron! Ja pamjet e saj seksi gjatë pushimeve (Foto)

Afrona Dika e tepron! Ja pamjet e saj seksi gjatë pushimeve (Foto)

0
SHPERNDAJ

Blero dhe Afrona mund të themi që hynë top çiftet në të përfolura në showbizin shqiptarë.

Ata të dy së fundi gjenden në pushime në Bali, Indonezi dhe duket se po ia kalojnë shumë mirë duke qenë së po publikojnë pa ndërprerë fotografi në rrjetet sociale.

Afrona mbrëmjen e kaluar ka pozuar shumë seksi në pishinë teksa i ekspozonte të pasmet, shkruan Indeksonline.

Kurse së fundi ajo ka postuar një fotografi në një fustan shumë të lezetshëm me lule ku duket shumë e bukur.

Shikoni disa nga fotografitë e Afronës së këtyre ditëve.

Loading...