Ballina Lajme Adelina s’po mund të pres, motra e saj po bëhet nuse (Foto)

Adelina s’po mund të pres, motra e saj po bëhet nuse (Foto)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Adelina Ismaili, kohët e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo kryesisht po poston fotografi të djalit dhe të familjës së saj.

Adelina sot ka dhën një njoftim se motra e saj Ema po martohet, transmeton Magazina.al

“E+A po më bëni njeriun më të lumtur” ka shkruar Adelina derisa ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet një nuse në të cilën shkruhej “Nuk mund të pres, motra ime po bëhet nuse”.

Ema ka qendruar gjithmonë larg syrit të publikut në krahasim me dy motrat e saj këngëtare Adelina dhe Zanfina./Magazina.al/

E+A you made me happiest human alive ❤️loooooveeeee

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Loading...