Ballina Lajme 3 vjeçarja nga Drenasi vuan nga një sëmundje në veshkë, ka nevojë...

3 vjeçarja nga Drenasi vuan nga një sëmundje në veshkë, ka nevojë për ndihmë (FOTO)

0
SHPERNDAJ

Suela Thaqi është vetëm 3 vjeqare. Ajo vuan nga sëmundja e veshkave.

Familja e vogëlushes nga Drenasi kërkon ndihmë nga të gjithë ata që kanë mundësi për të ndihmuar, përcjell Drenicapress.info

Për shërimin e vogëlushes duhen 10 mijë euro, dhe operimi duhet të kryhet jashtë vendit.

Kontaktin me familjen e Suelës mund ta bëni nëpërmjet këtij numri telefoni:

044 955 070, kurse mërgimtarët mund të thërrasin në këtë numër +49 179 4087551

Nr i xhirollaogarisë  është ky: XK051401000014577921

Loading...