Ballina Knaqe Synin 10 fotografitë provokuese të Xhakartës, ju ‘kall’ me gjoks dhe të pasme...

10 fotografitë provokuese të Xhakartës, ju ‘kall’ me gjoks dhe të pasme kaq të mëdha (FOTO)

0
SHPERNDAJ

Arta Elezaj është bukuroshja nga Klina e cila së fundmi është më e komentuara në mediat rozë,e sidomos në vitin që lamë pas shkruan Gazeta Blic.

Ajo është pjesë e serialit ‘O sa Mirë’ që nga fillimi i edicionit të fundit, e cila po bën bujë në rrjetet sociale me paraqitjet e zjarrta të saj, madje mund të themi që ka lënë pas edhe të gjitha aktoret e tjera.

Arta mendohet të jetë rivalja e Xhesikës me këto forma trupore perfekte e këtë e shohim edhe tek të dyat ku siç duket bukuroshet nuk kanë kontakte ndërmjet vete duke mos u ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Në imazhet e fundit ‘XhakArta’  po na sjellë disa imazhe hot nga ana e saj, ku vë në pah linjat trupore e posaqërisht gjoksin gjigant që ka.

“Gazeta Blic” më poshtë ju sjellë 10 fotografitë seksi të Xhakartës që dëshmon se është aktorja më seksi kosovare.

Loading...